• UNICERA İstanbul Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı
  • 27 Şubat-3 Mart 2018
Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

Yurtiçi Satış Departmanı

Özcan Zora

Show Manager
Dahili: 2387
ozcan.zora@cnr.net

Sinan Öztoprak

Satış Müdürü
Dahili: 3705
sinan.oztoprak@cnr.net

Mahmut Raşit Ataç

Satış Sorumlusu
Dahili: 2696
mahmut.atac@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Merve Erol

Pazarlama Müdürü
Dahili: 2386
merve.erol@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2435
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2207
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurtdışı Satış Departmanı

Yurtdışı Satış Departman Müdürü

Fuat Güvenlidal

Yurtdışı Satış Departmanı Müdürü
Dahili: 2134
fuat.guvenlidal@cnr.net
Rusça Konuşan Ülkeler, Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa ve Balkanlar

Berkcan Yiğit


Dahili: 3492
berkcan.yigit@cnr.net
Hindistan, Pakistan, Endonezya, Malezya, Singapur, Sri Lanka, Fas, Mısır, Güney Afrika

Döndü Karabıyık


Dahili: 2595
dondu.karabiyik@cnr.net
İspanya, İtalya, Portekiz, Yunanistan

Murat Paksuz


Dahili: 2681
murat.paksuz@cnr.net
Almanya, Avusturya, İsviçre ve Iskandinav Ülkeleri

Tolga Yeniçeri


Dahili: 3361
tolga.yeniceri@cnr.net
İran

Farah Taghipour


Dahili: 2560
farah.taghipour@cnr.net
Uzakdoğu

Emre Koç


Dahili: 3227
emre.koc@cnr.net
Fransa, Belçika, Afrika

Berna Argun


Dahili: 2565
berna.argun@cnr.net
Birleşik Krallık, Israil, ABD, Kanada, Güney Amerika, Avustralya

Jak Nahmias


Dahili: 3466
jak.nahmias@cnr.net
Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri

Betül Kaya


Dahili: 2778
betul.kaya@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: